Sıralama seçin
1 2
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yazı Tahtası Kalemleri

Özellikle eğitim kurumlarında ve ofislerde bulunan beyaz tahtalar için üretilmiş olan özel yazı tahtası kalemleri vardır. Yazı tahtalarında kullanılmak için üretilmiş, silinebilen mürekkebe sahip kalemlerdir. Siyah, mavi ve kırmızı olmak üzere 3 renk seçeneği bulur.  Bu yazı tahtası kalemi çeşitleri beyaz yazı tahtası üzerinde sorunsuz ve yetkin bir biçimde yazı yazmayı sağlar. Özel mürekkebi sayesinde beyaz yazı tahtasının yüzeyine zarar vermeden ve kolayca silme imkânı sunarak yazı yazmayı sağlayan beyaz tahta kalemi çeşitleri garantiofis.com üzerinden hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimiyle satın alınabilirsiniz. Tahta kalemlerinde lider markalar olan olan, FABER-CASTELLEdding, Bic, Snowman, Legamaster gibi markalarının yetkili satış ortağıyız.

Markör

Markör ya da boardmarker olarak da bilinen tahta kalemi ya da markör kalem beyaz yazı tahtalarına ve akıllı yazı tahtalarına yazı yazabilmek için üretilmiş olan yazı teknolojilerine verilen addır. Kesik uçlu, yuvarlak uçlu ve benzeri modelleri bulunan markör kalemlere garantiofis.com mağazaları üzerinden ulaşabilir, hızlı ve güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz.

Doldurulabilir Tahta Kalemi

Bazı beyaz tahta kalemi çeşitlerinin arkasında mürekkep doldurmak için açılan kapakçıkların olduğunu fark edebilirsiniz. Bu kapakçıkların varlığı, kaleminize yeniden tahta kalemi mürekkebi doldurmanızı sağlar ve böylece aynı kalemi defalarca kullanarak yeniden kullanabilirsiniz. Bunun için satın almanız gereken tahta kalemi mürekkebi çeşitlerine Yazı Tahtası Kalemleri kategorimizden ulaşabilirsiniz. Edding doldurulabilir tahta kalemi ve Faber Castell doldurulabilir tahta kalemi çeşitlerimize de göz atmayı unutmayın.

Tahta Kalemi Fiyatları

Garantiofis.com'da bulabileceğiniz en iyi markaların en iyi tahta kalemlerine elbette yine en uygun fiyatlarla ulaşabilir, alışverişinizde kârlı çıkmanın keyfine varabilirsiniz. Bütçeniz için en avantajlı tahta kalemi fiyatları n11.com’da sizleri bekliyor. Aynı zamanda diğer yazı gereçlerine ulaşmak için Kalem & Yazı Gereçleri kategorimizi ziyaret edebilir ve birbirinden farklı kullanımlara uygun ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Tahta Kalemi Mürekkebi

Tahta kalemi çeşitleri arasında kartuşlu modelleri de sayabiliriz. Kartuşlu tahta kalemi kullanıyorsanız, pratik bir biçimde tahta kaleminizin kartuşu bittiğinde değiştirme yapabilirsiniz. Kartuşlu tahta kalemi için üretilen kartuşlar, bütün kartuşlu tahta kalemi çeşitleri için uygun boyutlarda ve farklı renklerde üretilir. Eğer tahta kaleminiz bittiğinde zor durumda kalmak istemiyorsanız, siz de her zaman yedek kartuş bulundurmalısınız.

Akıllı Tahta Kalemi

Son dönemlerde okullarda kullanılmaya başlanan akıllı tahtalar için özel olarak üretilmiş olan akıllı tahta kalemi çeşitlerine kategorimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Akıllı tahta kalemleri özel olarak tasarlanmıştır ve esnek uç yapılarına sahiptir. Ergonomik tasarımları sayesinde rahat bir tutuşu garanti ederek kolayca akıllı tahta üzerinde yazı yazmanızı sağlar. Farklı renkleri olan akıllı tahta kalemi, emici olmayan diğer yüzeylerde de kullanıma uygun olarak tasarlanan modelleriyle dikkat çekiyor. En uygun akıllı tahta kalemi fiyatları için Garantiofis.com'u tercih edebilirsiniz.

Yazı Tahtası Kalemi, Edding yazı tahtası kalemi, doldurulabilir yazı tahtası kalemi, yazı tahtası mürekkebi, Smowman, Bic, Legamaster, Faber Castell, Beyaz Yazı Tahtası Kalem Çeşitler, Fiyatları, Edding, Smowman, Bic, Legamaster, Faber Castell

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.