Edding 380 Yuvarlak Uçlu Siyah Flipchart Kalemi

Edding
69,17 TL + KDV
83,00 TL KDV Dahil
2000TL KARGO.png (9 KB)
2000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
500 TL ve Üzeri Peşin Fiyatına Taksit
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar
 • edding-logo-garantiofis

  Edding Flipchart Marker (Edding 380 - Cap Off)

  Sunumlarınızı halen anlatarak mı yoksa görselleştirme araçlarını kullanarak mı yapıyorsunuz?
  Flipchart kağıdında, sunum kağıdında ve kartlarında yazı yazmak ve işaretleme yapmak için özel olarak geliştirilmiştir. Mükemmel renkteki mürekkep arkadaki kağıda geçmez. Cap-Off mürekkep sayesinde kurumaksızın birkaç haftaya kadar saklanabilir.

  • Yuvarlak uç 1,5 - 3mm uç kalınlığı
  • Çabuk kurumaz.
  • Yeniden doldurulabilir.
  • Mürekkepleri sağlığa zararlı ve bağımlılık yapıcı madde içermez.
  edding-380-garantiofis
  edding-380edding-380

  EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. - B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

  EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve "Ofiste Sürdürülebilirlik" [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG'in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

  Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

  EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

  edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.