Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Koli Bandı

Koli bandı satın almak istediğinizde garantiofis.com'un ambalaj ve paketleme sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir.  Neticede bittiği zaman başka bir tane almak isteyebilirsiniz ve bu hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenizde önünüzde bir engeldir. Ancak web sitemizde bulabileceğiniz koli bandı çeşitleri arasında set halinde toptan alabileceğiniz koli bandı ürünlerini inceleyebileceksiniz. Toptan koli bandı satın aldığınızda koli bandı bitti derdine bir son vereceksiniz.

Koli Bandı Nedir?

Sadece ofislerimizde değil, aynı zamanda evlerimizde ve diğer yaşam alanlarımızda kullandığımız bazı ürünler vardır. Çoğu zaman en çok ihtiyacımız olan ürünler bu ayrıntı gibi görünen ancak ihtiyaç duyduğumuz anda ne kadar hayati olduğunu anladığımız ve evlerimizde mutlaka bulundurmamız gerektiğini düşündüğümüz ürünlerdir bunlar. Bu ürünlerden biri de koli bandı olarak karşımıza çıkar. Paketleme işlemlerimizde en çok tükettiğimiz, en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden biri olan koli bandı, dayanıklı bant çeşitleri arasında yer alır. Koli bandı, klasik küçük bantlardan daha kuvvetli bir yapıştırıcıya sahiptir ve genişlik açısından da daha kalındır. Yalnızca paketleme için değil, gündelik işlevleriyle de her alanda faydalandığımız koli bandı çeşitleri her zaman yedekleriyle birlikte elinizin altında bulunmalı.

Koli Bandı Çeşitleri

Son zamanlarda piyasaya sürülen koli bandı çeşitleri sayıca artmıştır. Sadece şeffaf koli bandı kullanmak isteyenler için şeffaf koli bandı satın almak uygun olabilir ancak dediğimiz gibi koli bandı bazen dekoratif amaçlarla da kullanıldığından farklı ihtiyaçlar da doğmuştur. Örneğin, kendi tasarımınız bir kutuda koli bandı kullanacaksanız, farklı renklerde koli bandı çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Renkli koli bandı ürünleri yanı sıra desenli koli bandıçeşitlerini de sitemizin ayrıcalıklı fiyatlarıyla satın almanız mümkün. Koli bandı baskılı da olabilmektedir. Örneğin kırılır baskılı koli bandı çeşitleri özellikle kırılacak eşyaları belirtmek isteyenler için kullanışlı koli bandı çeşitleridir. Bunların yanı sıra koli bandı makinesi ve koli bandı kesici gibi yan ürünler de satın alabilir, koli bandı kullanımınızı hızlandırabilirsiniz.

Koli Bantları Fiyatları

Garantiofis.com'da bulabileceğiniz koli bandı çeşitlerini en uygun fiyatlardan yararlanarak sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Koli bandı imalatı yapan en ünlü koli bandı üreticileri ürünlerini sitemiz ayrıcalığıyla sizlere ulaştırmaktadır. En uygun Astel koli bandı fiyatları, 3M koli bandı, Vega koli bandı 45x100 ve Vega koli bandı fiyat bilgileri, baskılı koli bandı fiyatları, şeffaf koli bandı fiyatları ve en ucuz koli bandı fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Paketleme kategorimiz altındaki diğer ürünlere erişmek için ise buraya tıklayın!

Koli Bandı, Koli Bantları, Çeşitleri, Fiyatları, Şeffaf, Taba, Vege, Astel, Tesa, Elba, TürkBant

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.