Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Selefon Bantlar

Bantlar dokümanlarla uğraştığımız ve bazen yırtıklarla, yıpranmalarla başımızın dertte olduğu zamanlarda hemen yardımımıza koşar. Ya da ev taşıyorken bütün o kolilerin sağlam durmasını sağlayan ilk aktörün koli bantları olduğunu kim inkâr edebilir? İş yerinizde satışını yaptığınız ürünleri kolilemek ve zarar görmeden alıcısına ulaştığından emin olmanın ilk adımı doğru bant seçiminden geçer. N11.com mağazaları size piyasada bulabileceğiniz ya da belki de haberdar bile olmadığınız bant çeşitlerini en uygun fiyatlarla sunuyor.

Şeffaf Bant

Şeffaf bant, adı üstünde şeffaf maddeden üretilen bantlara verilen addır. Çoğunlukla para bandı diğer adı olan şeffaf bant olarak anılır ya da bu iki isim birbirleri yerine kullanılır. Ancak aslında kastedilen selofan banttır. Bu üç isim de aynı şeyi betimler. Başka büyük üreticilerin yanı sıra, Panfix selofan bant ürünleri için kategorimizi mutlaka inceleyin.

selofan bant fiyatları, şeffaf selefon bant, 3m şeffaf bant, para bant, para bandı, para bandı fiyatı, selo bandı, panfix, luistape, Selefon Bantlar | Ve-Ge, Louis Tape, Panfix, Scotch, Picador

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.