Edding 1200-53 Metalik Altın Renkli Grafik Kalemi (Davetiye Kalemi - 5li Paket)

Edding
22,05 TL + KDV
26,02 TL KDV Dahil
En geç 18.02.2019 günü kargoda.
100 TL ve Üzeri Kargo Bedava
Aynı Gün Kargo
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
50 TL ve Üzeri Peşin Fiyatına Taksit
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar
 • edding-logo-garantiofis

  Edding 1200-53 Metalik Altın Mürekkepli Keçeli Kalem (Grafik Kalemi - Davetiye Kalemi)

  Edding ile hayatınıza renk katın...

  Edding tasarım ile ilgilenen herkes için farklı çözümler sunar. Keçe uçlu davetiye ve tebrik kartı ile rengarenk boyamalar, notlar, çizim ve tasarımlar yapın. Metalik mürekkebe sahip kalemlerle koyu renkli kağıt yüzeylerde muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz.
  İster koyu ve ister açık renk tüm kağıt yüzeylerinde yazı ve motiflerle renklendirmek için geliştirilmiştir. Davetiyeler, tebrik kartları veya fotoğraflar gibi kaygan kuşe kağıtlar için ideal su bazlı ve yumuşak fiber uçlu kalem.. 
  Edding 1200 Metalik ile davetiye ve tebrik kartlar üzerine kolayca silinmeyen, okunabilir ad veya etiketleri yazabilirsiniz.

  Edding 1200 metalik renkler serisi ile renkli kartlar üzerine "iyi şanslar" mesajı, ister bir fotoğraf albümüne başlıklar, isterseniz takvime sevgi dolu kişisel mesajlarınızı kolaylıkla yazabilirsiniz.

  • 1-3 mm genişliğinde uç
  • Yumuşak ve yuvarlak uca sahiptir. 
  • Paketinde 5 tane aynı renkten bulunur.
  • Su bazlı hızlı kuruyan mürekkep.
  edding-1200-garantiofis

  edding-1200 edding-1200 edding-1200 edding-1200
  edding-1200 edding-1200 edding-1200 edding-1200

  EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. - B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

  EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve "Ofiste Sürdürülebilirlik" [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG'in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

  Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

  EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

  edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

Bu Ürün İçin Tavsiyeler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.